Proterapeutica – terapia dla par Wrocław

Proterapeutica – terapia dla par Wrocław
Orlinki - kategoria
Orlinki - opis

Sporo osób boryka się z przeszkodami w życiu. Część z tych niedogodności to traumy przeszłości, efekty nieprawidłowych nawyków bądź choroby. Aby przezwyciężać trudności, poszerzać horyzonty, a także korzystać z profesjonalnej pomocy, warto znaleźć profesjonalistów, którzy mają wiedzę, umiejętności, empatię i chcą wspierać pacjentów w rozwoju.

psychoterapeuta dla par i małżeństw Wrocław

Agata Pacia - psychoterapeuta z poradni Proterapeutica Wrocław

Proterapeutica to profesjonalna poradnia psychologiczna, psychiatryczna, logopedyczna i terapeutyczna. Logopeda wesprze w przypadku wad wymowy i poprawy artykulacji, pomoże także dzieciom w odrabianiu zadań domowych. Psycholog pomoże w pokonywaniu nerwic, lęków z przeszłości, traumatycznych przeżyć, a także w przypadku zaburzeń seksualnych, awersji, a także zaburzeń snu.

psychoterapeuta dla par i małżeństw Wrocław

Małgorzata Kuzyk - psychoterapeuta z poradni Proterapeutica Wrocław

Istnieje możliwość skorzystania z terapii dla dzieci, dorosłych, młodzieży, psychoterapii rodzinnej, terapii par i małżeństw i inne. Wszystkie terapie są prowadzone indywidualnie, z nastawieniem na niesienie pomocy oraz komfortu życia. Terapie mogą być prowadzone stacjonarnie lub online.

Orlinki - adres WWW
Orlinki - telefon
663875291
Orlinki - adres korporacji
ul. Pochyła 21/1a 53-512 Wrocław
Orlinki - REGON
362700702
Orlinki NIP
8961399071
  • Proterapeutica – terapia dla par Wrocław
  • Proterapeutica – terapia dla par Wrocław
© 2023