Agencja Fabryka Wydarzeń – wyjazdy integracyjne dla firm Wrocław

Agencja Fabryka Wydarzeń – wyjazdy integracyjne dla firm Wrocław
Orlinki - kategoria
Orlinki - opis

Wyjazdy integracyjne dla firm WrocławFabryka Wydarzeń jest profesjonalną agencją, zajmującą się tworzeniem wydarzeń online i na żywo. Eventy organizowane dla klientów biznesowych to między innymi Eventy promocyjne 360, biznesowe, hybrydowe, Digital Events, Integrację firmową, imprezy firmowe, a także eventy świąteczne, bale karnawałowe, pikniki firmowe i wyjazdy integracyjne.

Wszystkie wydarzenia zostają zaplanowane kompleksowo, od wysłania zaproszeń, aż po organizację i pozostawienie niezapomniany wrażeń i emocji. Działania podejmowane przez firmę są oparte na wiedzy doświadczeniu. Wiele zorganizowanych imprez i integracji pozwala na zdobycie świadomości rynku i znalezienie najlepszych rozwiązań. Wydarzenie interaktywne nie muszą być nudne.

Odpowiednio zorganizowane pozwolą zjednoczyć zespół, zapewnić ludziom dobrą zabawę, poznawanie się i integrację. Technologie VR i 3D pozwalają na głębsze i mocniejsze doświadczenia, które gwarantują budowanie mocnego wizerunku, co przełoży się w przyszłości na prestiż i dochody firmy.

Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń

Orlinki - telefon
726148186
Orlinki - adres korporacji
ul. Ostrowskiego 30 53-238 Wrocław
Orlinki - REGON
380400883
Orlinki NIP
7481586720
  • Agencja Fabryka Wydarzeń – wyjazdy integracyjne dla firm Wrocław
© 2024