Pielęgnacja zieleni – firma ABC-Service Wrocław

Pielęgnacja zieleni – firma ABC-Service Wrocław
Orlinki – kategoria
Orlinki – opis

ABC-Service. Już pierwsze trzy litery alfabetu mówią nam o wyjątkowości tef firmy. Bo tak jak w szkole zaczynamy naukę pisania od tych liter, tak ABC-Service oferuje nam usługi podstawowe i nieodzowne w życiu. Czystość, ochrona i porządek. Czyż nie tego pragniemy we współczesnym świecie?

Pielęgnacja terenów zielonych Wrocław fot.1

Czystość to podstawa

Ponad 20 letnia działalność firmy, daje podstawy do tego, aby wiedzieć, że znają się na rzeczy. Utrzymanie czystości w lokalach wielkopowierzchniowych, biurach czy garażach, dbanie o chodniki i jezdnie. Wywóz śmieci poremontowych, odśnieżanie to tylko zaledwie ułamek ich działań w szeroko pojętym sektorze, jakim jest utrzymanie czystości w lokalach użyteczności publicznej, zakładów pracy, szkół, szpitali, sklepów. Sprawne ekipy działają w wielu miejscach.

Pielęgnacja terenów zielonych Wrocław fot.2

Bezpieczeństwo

Dbałość o bezpieczeństwo powierzonego mienia, sprzętu czy ludzi to także sfera działania ABC-Service. Całodobowe patrole grup interwencyjnych, monitoring, konwojowanie wartości pieniężnych i osób, zabezpieczenie elektroniczne. Cały zakres usług związanych z ochroną.

Pielęgnacja terenów zielonych Wrocław fot.3

ABC-Service działa w regionie południowo-zachodniej Polski oraz w centrum. Spotkamy ich we Wrocławiu, Wałbrzychu, Opolu, Legnicy, Bolesławcu, Jeleniej Górze, Zielonej Górze, Brzegu, Nysie, Katowicach, Raciborzu i Łodzi.

Firma Sprzątająca ABC-Service

Orlinki – telefon
713544354
Orlinki – adres korporacji
ul. Bolesławiecka 15 53-614 Wrocław
Orlinki – REGON
930522767
Orlinki NIP
8980025555
  • Pielęgnacja zieleni – firma ABC-Service Wrocław
  • Pielęgnacja zieleni – firma ABC-Service Wrocław
  • Pielęgnacja zieleni – firma ABC-Service Wrocław
© 2022