Fizjoterapeuta w Centrum Rehabilitacji Gawłowska Wrocław

Fizjoterapeuta w Centrum Rehabilitacji Gawłowska Wrocław
Orlinki - kategoria
Orlinki - opis

Centrum Rehabilitacji Gawłowska to placówka oferująca w pełni kompleksową fizjoterapię i rehabilitację, która po urazach, wypadkach czy innych powikłaniach zdrowotnych, wybitnie przyspiesza powrót do formy i maksymalnej możliwej sprawności. Zatrudnieni w centrum specjaliści dobierają do pacjentów indywidualny tryb rehabilitacji, bazując zarówno na wynikach lekarskich, jak i prowadząc własne badania tak, by postawiona diagnoza pozwoliła dobrać najlepsze zestawy ćwiczeń i zabiegów.

Fizjoterapeuta w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.1

Ręczne rehabilitację i treningi usprawniające wspierają profesjonalne urządzenia lecznicze, które przyspieszają chorym powrót do zdrowia i wspomagają proces leczenia. Placówka zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych fachowców, dzięki czemu chorzy mają gwarancję najlepszego poziomu ich usług.

Fizjoterapeuta w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.2

W ramach leczenia w centrum, najczęściej rozwiązuje się problemy związane ze stawami, kręgosłupem, urazami potreningowymi sportowców, wypadkami, ale także niepożądanymi efektami różnorodnych operacji, po których powrót do formy wymaga leczenia.

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Orlinki - telefon
663025800
Orlinki - adres korporacji
ul. Piłsudskiego 84A 50-020 Wrocław
Orlinki - REGON
363264255
Orlinki NIP
8981153108
  • Fizjoterapeuta w Centrum Rehabilitacji Gawłowska Wrocław
  • Fizjoterapeuta w Centrum Rehabilitacji Gawłowska Wrocław
© 2023