Auto GTA – złomowanie pojazdów Wrocław

Auto GTA – złomowanie pojazdów Wrocław
Orlinki – kategoria:
Orlinki – opis:

Firma prowadzi skup samochodów bez względu na markę i rocznik. Firma zapewnia bezpłatną wycenę aut. Firma autogta wstępną propozycję ceny przedstawia za pomocą wiadomości e-mail, kontaktu telefonicznego, formularza wyceny dostępnego na stronie. Firma ogranicza formalności do minimum, zajmuje się dokumentację związaną z wyrejestrowaniem auta.

Firma skupuje również auta w dobrym stanie technicznym lub z drobnym usterkami z roczników 2000-20020. Pracownicy firmy przyjeżdżają do pod wskazany adres po auto . Przedsiębiorstwo zapewnia lawetę do transportu pojazdów. Kwota za sprzedaż auta wypłacana jest w formie gotówki lub natychmiastowego przelewu bankowego.

Firma prowadzi skup samochodów powypadkowych, aut z uszkodzeniami blacharskimi, pojazdy do kasacji. Przedsiębiorstwo autogta skupuje uszkodzone samochody z niesprawnym silnikiem. Firma działa we Wrocławiu oraz na terenie całego województwa dolnośląskiego. Przedsiębiorstwo kupuje poza samochodami osobowymi również auta dostawcze oraz specjalistyczne.

Orlinki – telefon:
730117117
Orlinki – adres korporacji:
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław
Orlinki – REGON:
020742967
Orlinki NIP:
8951876724
© 2021