Suszarki hotelowe do włosów Valera *****

W każdym szanującym się hotelu, który chce uchodzić za miejsce na poziomie, musi znaleźć się suszarka do włosów. Producentem doskonałym urządzeń tego rodzaju jest szwajcarska firma Valera, która w swojej bogatej ofercie posiada suszarki ścienne, frontowe oraz szufladowe, dzięki czemu każdy właściciel hotelu ma szansę znaleźć taką, która idealnie dopasowana będzie do jego potrzeb. Poszczególne modele dostępne są w różnych kolorach, co pozwala dopasować suszarkę do wystroju hotelowej łazienki. Umożliwia to stworzenie spójnego designu pomieszczenia, a tym samym poprawia odbiór pomieszczenia przez klienta.

Wszystkie suszarki do włosów marki Valera charakteryzuje wysoka funkcjonalność. Wykonane są tak, aby korzystanie z nich było maksymalnie wygodne dla użytkownika. Jednocześnie zadbano o pełne bezpieczeństwo – wszystkie elementy, które mogłyby stanowić jakiekolwiek zagrożenie zostały wbudowane w urządzenia tak, że są niewidoczne.

Suszarki hotelowe do włosów Valera są także niezawodne. Działają idealnie, nie pasując się. Jednocześnie producent obejmuje je gwarancją, z której konieczność skorzystania jest na szczęście mało prawdopodobna.

Tym, co wyróżnia markę Valera jest ścisła współpraca z licznym gronem specjalistów, wśród których znajdują się styliści, producenci kosmetyków oraz dermatolodzy na co dzień pracujący na uniwersytetach medycznych. Dzięki temu suszarki nie wpływają negatywnie na kondycję włosów.

Suszarki hotelowe marki Valera wyposażone są w silniki, które pracują bardzo cicho. Dzięki temu suszenie włosów nie wiąże się z koniecznością znoszenia uciążliwego hałasu, który może istotnie uprzykrzyć pobyt w hotelu czy pensjonacie.

Wszystkie suszarki marki Valera poddawane są bardzo dokładnej i rygorystycznej kontroli jakości. Dzięki temu osoby, które z nich korzystają mogą być pewne, że suszarki długo będą służyły w nienagannym stanie technicznym. Każdy produkt spełnia wymagania certyfikatu ISO 9001, który jest najlepszym dowodem na to, że suszarki Valera są najwyższej jakości.

Suszarki do włosów hotelowe Valera z naszej oferty:

Suszarka hotelowa do włosów R301 Hotello Valera

Suszarka hotelowa do włosów R301 Hotello Valera

Suszarka hotelowa do włosów R302AC Hotello Valera

Suszarka hotelowa do włosów R302AC Hotello Valera

Suszarka hotelowa do włosów R901 Swiss metal Valera

Suszarka hotelowa do włosów R901 Swiss metal Valera

Suszarka hotelowa do włosów R902 Swiss metal Valera

Suszarka hotelowa do włosów R902 Swiss metal Valera

Suszarka hotelowa do włosów R601 Premium Valera

Suszarka hotelowa do włosów R601 Premium Valera

© 2024